Історія школи
 
       Спорудження Володимир-Волинської загальноосвітньої школи почалося в листопаді 1984 року. Кошти на будівництво, крім держави, виділив колектив цукрового заводу з ініціативи його директора Тараненка Юрія Семеновича. Дольова участь підприємства склала більше 50% кошторисної вартості. Завдяки допомозі цукрового заводу реалізовано сучасний на той час проект: зроблено паркетну підлогу, збудовано комплексну спортивну базу, введено в дію плавальний басейн.
    Будівельні роботи виконували робітники Володимир-Волинського БМУ під керівництвом Маркеєва Анатолія Олександровича. Це була по-справжньому загальноміська будова. Робітники усіх підприємств та закладів міста, вчителі, лікарі, інженери та службовці-усі брали участь у зводенні школи. Особливо велику допомогу громадськість міста, батьки надали на заключному етапі будівництва, під час завершальних робіт, благоустрою території, підготовки навчальних приміщень до навчального року. За сумлінну працю на спорудженні школи були відзначені грамотами міськвиконкому бригадири: оздоблювальників Стасюк В.Ф., мулярів-штукатурів Ярмолюк Л.О., сантехніків Дзись Є.П., столярів Оверчук Л.В.та багато інших.
     З січня 1985 року директором школи-побудови призначено Кореневського Анатолія Антоновича. З березня розпочалася планова поставка технологічного обладнання, меблів, технічних засобів навчання, спортобладнання, яке тимчасово накопичувалось і зберігалося на складах цукрового заводу. До комплектації школи були залучені педагогічні і технічні працівники. Особливо напруженими стали останні дні серпня, коли в найкоротші строки потрібно було виконати великий об’єм роботи, щоб 1 вересня прийняти 960 учнів на навчання.
     Останні штрихи, останні приготування. Цю найвідповідальнішу справу по праву доручено господарям: вчителям, учням та їх батькам. І вони справилися з цим завданням на відмінно. 31 серпня школа була готова до роботи в новому навчальному році.