Середа
19-12-18
06:08
Наші помічники.
Нам виповнилось..
Фільм про школу
Так ми працюємо!
ЗОШ №5 I-III ступенів м.Володимира-Волинського
Головна » Файли » Мои файлы

Зустріч з воїна АТО з 5-класниками
26-10-15, 08:18

Історія одного малюнка

Багато дітей підтримували наших захисників на сході країни листами, малюнками, грошима. Ці невеликі подарунки волонтери доправляли до різних частин та підрозділів, і військові отримують «презенти». Один такий пакунок потрапив до Луцького прикордонного загону, де дитячий малюнок дістався Олександру Володимировичу Приступі - старшому прапорщику, члену ВО «Свобода», учаснику Революції Гідності.  13 жовтня він завітав до ЗОШ №5 імені Анатолія Кореневського, щоб особисто подякувати авторці цього малюнка – Каріні Кавкіній, учениці 5-А класу. 
Ось як, за словами Олександра Володимировича, до нього потрапив цей малюнок.

 «Після чергування на блокпості нам вручили посилку, і хлопці стали розбирати цей пакунок, раптом чую: «Товаришу старшино, дивіться, які ви схожі з ось цим військовим, що на малюнку!». Я поглянув і здивувався: так, я справді дуже схожий на нього! - сказав старший прапорщик, дістаючи з внутрішньої кишені складений учетверо малюнок. – Цей малюнок завжди був зі мною, біля серця. Я носив його як оберіг…»

Покликавши Каріну до себе, Олександр Володимирович подякував усім за підтримку та, звісно ж, особливі слова знайшлися для авторки малюнка, яку вдячність героя зворушила до сліз. Потім весь 5-А клас залюбки фотографувався з Олександром Володимировичем, та окремо боєць попросив сфотографувати його разом із юною художницею Каріною.

На завершення зустрічі учні подарували Олександру Володимировичу Приступі невеликий солодкий подарунок, хоч таким чином дякуючи за мир у Батьківщині. 
Гадаю, п’ятикласники надовго запам’ятають цю коротку, але таку зворушливу зустріч, і я переконаний, що не лише дітям, а кожному з нас потрібно долучатися до волонтерської роботи, щоб допомагати нашим захисникам усім, чим тільки можливо.

Вадим Кавкін, учень 9-А класу

ЗОШ №5 ім.А.Кореневського

Категорія: Мои файлы | Додав: машина
Переглядів: 193 | Завантажень: 0
Всього коментарів: 0