Середа
19-12-18
06:09
Наші помічники.
Нам виповнилось..
Фільм про школу
Так ми працюємо!
ЗОШ №5 I-III ступенів м.Володимира-Волинського
Головна » Файли » Мои файлы

Тридцятиріччя відсвяткувала ЗОШ №5 Володимира-Волинського
09-12-15, 19:50

Тридцять років від часу побудови та початку діяльності відзначила загальноосвітня школа №5 імені Анатолія Кореневського. 1135-ть випускників за роки дільності, з них – чимало відомих у місті та за його межами діячів, педагогів, підприємців, лікарів. Однак, як зазначили у своїх вітаннях гості школи, 30-ть – це лише старт для звершень та досягнень на педагогічній ниві.

У листопаді 1984-го року за державний кошт та за підтримки Володимир-Волинського цукрового заводу було завершено зведення нового приміщення для навчального закладу. Це була школа сучасного типу із комплексною спортивною базою та плавальним басейном. Першим директором, який усі 30-ть років очолював ЗОШ став талановитий педагог та керівник Анатолій Кореневський. Сьогодні школа носить його ім’я.

На сьогодні директорка закладу – Ірина Костюк, випускниця навчального закладу, яка пройшла кар’єрний шлях від лаборанта до керівника. Як зазначив у вітальному слові начальник міського управління освіти Дмитро Здіховський, цей заклад завжди славився своїм творчим, прогресивним колективом. “Багато що змінилося із часу відкриття школи. Однак, незмінною лишається її теплота та родинна атмосфера”, – зазначив пан Здіховський.

На святі були присутні і директора інших шкіл міста, випускники різних років та батьки дітей, які навчаються тут сьогодні. Учні школи приготували прекрасні, творчі вітання, пісні, сценічні постановки, подарунки.

ІНФОРМАЦІЙНИЙ САЙТЗАХІДНОЇ ВОЛИНІ

Керівник військово-патріотичного центру “Третій полк” Руслан Громовий, колеги із педагогічного коледжу, міський голова Петро Саганюк передали вітальні грамоти та подарунки.

(Інформаційний сайт західної Волині БУГ)ІНФОРМАЦІЙНИЙ САЙТЗАХІДНОЇ ВОЛИНІІНФОРМАЦІЙНИЙ САЙТЗАХІДНОЇ ВОЛИНІ

Категорія: Мои файлы | Додав: машина
Переглядів: 241 | Завантажень: 0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: