Неділя
18-11-18
05:55
Наші помічники.
Нам виповнилось..
Фільм про школу
Так ми працюємо!
ЗОШ №5 I-III ступенів м.Володимира-Волинського
Головна » Файли » Мои файлы

Родинне свято (від батьків)
01-03-17, 09:48

СВЯТО РОДИН

Думаю, що ніхто не сперечатиметься з тим, що одним з найдорожчих скарбів людини є її сім'я, родина. Адже саме у ній вона робить свої перші невпевнені кроки, вчиться бути доброю й ніжною. Через мамині колискові, татові мудрі поради, бабусині й дідусеві казки в серце та душу дитини вкладаються найщиріші, найтепліші  почуття любові, поваги. І як прикро, що сьогодн через велику круговерть щоденних клопотів ми, батьки, забуваємо про головне – своїх дітей. Не завжди нам вдається приділити їм більше часу, пригорнути до себе й поцілувати, поцікавитися їхніми справами, дати  відчути, що ми їх дуже любимо.

Отож, аби більше згуртовувати наші та учнівські родини, минулого тижня у ЗОШ №5 імені Анатолія Кореневського відбувся Тиждень початкової школи. У рамках цього тижня діти разом зі своїми класоводами та за активного сприяння педагога-організатора Ірини Динько підготували концерт під назвою «Родинне свято». На цю теплу зустріч школярики запросили свої рідних людей – матусь, татусів, бабусь та дідусів.

Концерт розпочав учнівських хор, який виконав пісню про школу. Потім дітки розповідали вірші про матусь, татусів. Дарували їх музичні привітання, танцювали для них різні танці, співали веселих пісень. А ще усім діткам дуже хотілося, аби їхня мама чи тато взяли участь у конкурсах. Приміром, за допомогою ведучих Софії Тарасюк та Андрія Зверінського мамусі інсценізували казку «Колобок». Разом зі своїми дітками поринули у надзвичайний світ дитинства, виконавши «Танець маленьких каченят». Татусі позмагалися у знанні рідної мови – складали слова,  речення, прислів’я.  А на завершення усі, як справжня велика й дружня родина, утворили разом живий «струмочок».

І як приємно було спостерігати нам, батькам, за захопленими оченятами наших діток, які світилися від щастя. Адже, ми – родина, й про це не варто забувати!

Дякуємо усім, хто доклав зусилля до організації цього свята!

Вдячні батьки

Категорія: Мои файлы | Додав: машина
Переглядів: 77 | Завантажень: 0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: