Неділя
18-11-18
05:19
Наші помічники.
Нам виповнилось..
Фільм про школу
Так ми працюємо!
ЗОШ №5 I-III ступенів м.Володимира-Волинського
Головна » Файли » Мои файлы

Колодійчукові роси
26-10-15, 08:13

"Колодійчукові роси" уже не вперше щедро окропили обдарованих дітей нашого міста, і цей рік також не став винятком. 16 вересня у загальноосвітній школі № 2 відбувся невеликий концерт, присвячений пам’яті Євгена Сергійовича Колодійкука  - волинського поета, випускника 2-ї школи, лауреата премії імені Остапа Вишні (2006 р.), доброго батька та, звичайно, хорошого друга. 12 вересня 2015 року письменнику виповнилося б 75 років. На жаль, цю річницю ми відзначаємо без нього.

  На концерті учні школи читали вірші Євгена Сергійовича і навіть співали пісні. Цього дня  у всіх, хто мав змогу опинитися в актовому залі ЗОШ№2,  на обличчях цвіла посмішка, а в душах - гордість. Приємною несподіванкою стала присутність на святі одногрупниці Євгена Сергійовича та подруги ще зі шкільних років. 

Непомітно концерт перейшов у нагородження переможців поетичного конкурсу імені Є. С. Колодійчука  - «Колодійчукові роси», заснований дружиною письменника у 2012 році, тому цю приємну місію узяла на себе Жанна Колодійчук. Цього року було набагато більше учасників, ну і, звичайно, переможців, серед яких були й учні нашої ЗОШ №5. Заохочувальну премію вручили Софії Тарасюк, учениці 9-Б класу. Софійка проявила себе у конкурсі доволі непогано, хоча й минулого року вона здобула призове місце. Але юна дипломантка анітрішечки не засмутилась, навіть оптимістично прокоментувала: «Головне – це  участь, а не перемога». Друге місце завоювала учениця 11-А класу нашої школи Тетяна Галєло, дівчина виступила у номінації  «Поезія». За своєю сестрою неквапливо поспішав за винагородою Тарас Тарасюк - учень 7-А класу. Хлопчина добре виступив у номінації «Гумор» і зайняв почесну срібну сходинку цього конкурсу. А  гордістю нашої школи, як називають його вчителі, «неймовірно талановитою дитиною», став переможець в номінації «Гумор» Антон Куцевич - учень 7-А класу. Уже не перший рік хлопчина бере участь у творчих конкурсах і, мушу зазначити, ще ні разу не повертався зі змагань без призового місця. Від себе і шкільного колективу хочу щиро привітати Антона з цією перемогою!!!

По завершенню нагородження відбулася невеличка фотосесія переможців із Жанною Колодійчук. Кожна людина, виходячи із залу, забирала на згадку приємне враження. Сподіваємось, що не менш приємно було й дружині поета. Весь час при нагородженні вона посміхалась і з жартами вручала грамоти та премії. Бажаємо здоров’я та усіляких гараздів цій чудовій жінці!

- Участь у «Колодійчукових росах» я беру уже не вперше, - ділиться враженнями від конкурсу Софійка Тарасюк. - Щороку я чекаю на конкурс  із приємними спогадами   в душі і з усмішкою на обличчі, бо кожна зустріч із Жанною Колодійчук дарує лише позитивні моменти. Дружина  талановитого письменника щоразу дає мені корисні поради щодо написання  творів. Для мене це дуже важливо – почути думку досвідченого критика.        

Я вважаю, що ідея створення такого конкурсу була дуже вдалою, оскільки талановиті діти не лише можуть надіслати свої твори і зайняти призові місця, але й дізнатися багато нового про письменника, його життя і творчість.

Мені соромно зізнатися, але до участі в конкурсі я взагалі не знала про існування такого обдарованого волинського письменника. Зараз же  я насолоджуюсь збірками творів, подарованих Жанною Колодійчук  за участь у конкурсі. А коли  читаю життєпис Євгена Колодійчука, то відчуваю гордість за такого здібного українця.

Хочу від душі подякувати організаторам конкурсу, бо вони дають можливість дітям розвиватися і пізнавати щось нове.

На такій оптимістичній ноті пройшло нагородження переможців конкурсу. Надіємось ще не раз побачити учнів нашої школи  лауреатами цього заходу, тих, хто зайняв другі і треті місця - побачити в ролі переможців, а тих, кого слава оминула  боком,  побажати успіхів та натхнення  ніколи не зупинятися, адже Земля завжди рухається вперед, тож давайте рухатися разом з нею!                 

                    Міхалець Вадим,

                                                                                                                                             учень 9-А класу

ЗОШ № 5  імені Анатолія Кореневського

Категорія: Мои файлы | Додав: машина
Переглядів: 222 | Завантажень: 0
Всього коментарів: 0