Неділя
18-11-18
06:22
Наші помічники.
Нам виповнилось..
Фільм про школу
Так ми працюємо!
ЗОШ №5 I-III ступенів м.Володимира-Волинського
Головна » Файли » Мои файлы

ХТО НЕ ПРАЦЮЄ – ТОЙ НЕ ЇСТЬ
17-05-17, 08:39

ХТО НЕ ПРАЦЮЄ – ТОЙ НЕ ЇСТЬ. Під таким гаслом відбулася лінійка для школярів початкової ланки у ЗОШ№5 ім.Анатолія Кореневського. Захід провели учні 2-В ( Смірнова Анна, Малина Максим, Левчук Артем, Корж Олександр, Стома Валерія ), 4-А і 4-Б класів (Дорош Максим і Власюк Любов). Підготувала заняття педагог-організатор Ірина Динько.

Ведучі лінійки розповіли казку «Чарівне горнятко».  У ній оповідається про те, як Мишка Побіганка підмітала хату і знайшла в смітті гріш. За нього купила собі горнятко. Увечері залізла в нього й лягла спати. І раптом серед ночі  хтось настирливо почав стукати у двері. Це прийшла лисичка, потім -  вовк, ведмідь, зайчик. Мишка не відразу впускала у горнятко непроханих гостей. Спочатку вона цікавилася, що вони вміють робити. Кожен звір розповів про своє ремесло.

   Наступного ранку Мишка Побіганка дала кожному роботу: заєць чоботи шив, вовк дрова рубав, а пасічник-ведмідь аж три вулики з медом приніс. Наварили вечері, повечеряли добре, медом закусили. А який мед лишився, то в горщик вилили й поставили на кухні, а самі полягали спати. Тільки ж хитрій лисиці не спалося (придумала, що їй кепсько і чаю з ромашки собі заварить). А сама все бігала на кухню й мед вилизувала.

Вранці звірі побачили, що з горщика зник мед. Почали сваритися й думати, хто таку шкоду зробив. І щоб вивести злодія на чисту воду й зняти підозру з усіх, вовк запропонував таке:

Давайте ляжемо всі на сонці. Хто з’їв мед, у того, коли сонце пригріє, почне він капати з рота.

Усі полягали біля горнятка на траві та й поснули. Тільки лисиця не спала, бо була винна.

Мед, справді, почав капати в неї з рота на землю. Вона швиденько витерлася і вимазала медом зайця, який спав коло неї. А після цього спокійнісінько собі заснула.

Збудив її галас. Це пробудилися звірі й побачили, що в зайця мед витікає з рота.

От і накинулися вони гуртом на нього, хтось навіть ударив його. А заєць давай утікати. Усі помчали за ним. У горнятку залишилася тільки Мишка Побіганка. З того часу  заєць, аби лиш побачив де-небудь лисицю чи вовка, чи ведмедя, то й утікає від них.

Маленькі актори  на прикладі цієї казки хотіли показати, що кожна людина повинна трудитися й прикладати власні зусилля.

Далі ведучі  з глядачами грали в ігри. Наприклад, потрібно було закінчити прислів’я про працю, школярі розповідали чим займаються вони у вільний час, грали у гру «Я» і  «Не Я».

  Наприкінці лінійки привітали  учнів, які у квітні святкували  день народження:  Андрєєва Марія, Гордіюк Вікторія, Каліновський Дмитро, Осьовський Богдан,  Коляно Анастасія, Нина Каміла, Лясковська Наталія, Родзь Кирило, Роживець Єгор, Троцюк Максим, Шуба Сергій, Ядерко Олександр, Озімок Олена, Нечай Мар’яна, Мельничук Марк, Постова Світлана, Оніщук Кирило, Максимюк Олександр, Зуб Олександр, Опейда Артем, Лобанець Сергій.  Побажали іменниками усіляких гараздів й всі разом заспівали для них пісню.

   На завершення ведучі усім дали слушну пораду: урізноманітнювати своє життя цікавими та корисними справами, вчитися й пізнавати світ.

Категорія: Мои файлы | Додав: машина
Переглядів: 78 | Завантажень: 0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: