Субота
23-02-19
23:09
Наші помічники.
Нам виповнилось..
Фільм про школу
Так ми працюємо!
ЗОШ №5 I-III ступенів м.Володимира-Волинського
Головна » Файли » Мои файлы

БІЙТЕСЬ БАЙДУЖИХ
14-10-14, 09:24

Все більше спогадів і менше сподівань...

І на чолі - утрат сліди глибокі...

Як непомітно ближчає та грань,

Що жде за нею прикінцевий спокій!
 Євген Плужник

Цьогоріч вересень видався багатим на події та щедрим на несподіванки. Проте Першовересень, завітавши до  міської ЗОШ № 5, неабияк здивувався, коли зустріли його школярики та викладачі не у святкових шатах, як зазвичай, а у барвистих вишиванках, з жовто-блакитними кульками у долоньках та яскравими соняхами у волоссі. Ще більший подив він відчув, помітивши у вестибюлі прозору скриньку, до якої зазвичай укидають бюлетені, нині ж наповнену різнокольоровими купюрами.

- Школа не може залишатися осторонь подій, що вирують у країні, - ділиться заступник директора Ірина Ростиславівна Костюк, - тому ініціативу «Замість квітів - допомога армії», започатковану в київських школах, охоче підтримали учні, батьки та педагоги нашого навчального закладу. Йдеться ж бо не про абстрактних військових – учасників антитерористичних операцій, а про наших випускників, батьків наших учнів й, зрештою, колег. Так, наш колега, улюблений багатьма школяриками вчитель фізичної культури Ярослав Ярославович Шкрамко, котрий ще на початку літа водив діток, котрі відпочивали у нашому пришкільному таборі «Сонечко» у турпоходи, а нині змушений зустрічати початок навчального року у Яворові, проходячи бойову підготовку. Колектив нашої школи миттєво відгукнувся на потребу сьогодення, було зібрано близько 9 тисяч гривень на військове спорядження для нашого колеги, з них 3800 гривень перерахував Центр позашкільної освіти. Крім того, грошову допомогу отримали наші працівники Л.І.Лавришин та А.Р,Головіна, чиї сини стали учасниками АТО.  Крім того, з 10 по 12 вересня учні нашої школи взяли участь в акції зі збору макулатури. Отримані кошти (близько 2тисяч гривень) ми плануємо передати на лікування воїнам АТО-нашим випускникам.

-Ми завжди цікавимося долею своїх випускників, - долучається до розмови заступник директора з навчально-виховної роботи Олександр Миколайович Тарасюк. – Пишаємося їхніми здобутками і співпереживаємо проблемам… У нинішній складній політичній ситуації намагаємося підтримувати віру у майбутнє країни і хоч якось внести свій вклад. Наші учні  розуміють, що ця неоголошена війна триває не лише на сході країни, а й у свідомості людей та в інформаційному просторі. Саме тому одинадцятикласники ЗОШ№ 5 розгорнули акцію «Лист російським школярам», суть якої – донести учням колись братської держави наше прагнення миру, розвіяти міфи про «західноукраїнських бандерівців». Ми намагаємося задіяти сучасні ресурси Інтернету, щоб донести світові: Україна – єдина держава! Користуючись нагодою, хочу звернутися до всіх читачів газети «Слово правди»: ті ж самі соціальні мережі, як-от «Однокласники» чи «Вконтакті», можна використати не для інформаційних війн і безглуздих репостів, а для того, щоб поцікавитися долею своїх однокласників. Може, комусь із них саме зараз потрібна ваша допомога?

А завершити, шановні читачі, я б хотіла відомим висловом Бруно Ясенського: «Не бійтесь ворогів, вони можуть  лише знищити вас. Не бійтеся друзів, вони можуть лише зрадити вас. Бійтесь байдужих, бо це з їхньої мовчазної згоди трапляється і те, й інше!»

 

Наталія Самрук

Категорія: Мои файлы | Додав: машина
Переглядів: 388 | Завантажень: 0
Всього коментарів: 0