Вівторок
22-01-19
08:05
Наші помічники.
Нам виповнилось..
Фільм про школу
Так ми працюємо!
ЗОШ №5 I-III ступенів м.Володимира-Волинського
Головна » Відео » Моё видео

Вечорниці у 2-В класі. Фрагмент 2

00:01:52
Перегляди: 1 Додав: машина
Опис матеріалу:

Холодними зимовими вечорами українська молодь збиралася разом на вечорниці. Дівчата шили, пряли, а хлопці – залицялися. Разом співали пісень, грали в ігри, жартували. І щоб ми не забували наших звичаїв, а примножували – Людмила Фєдосєйкіна разом із своїми учнями 2-В класу організували свято – ВЕЧОРНИЦІ.
У жартівливому діалозі дві куми (у виконанні вчителів Людмили Миколаївни та Алли Семенівни Новосад) сперечалися, хто з них краща господиня. А тут і дівчата нагодилися – прийшли на вечорниці. Через трішки й хлопці підійшли – справжні парубки із своїм уставом та правилами. На вечорницях співали, залицялися, пекли калиту, а потім її кусали. Ще на святі були ігри: танець з віником, змагання зі стрибків у мішках, танець з мамами на газеті. Матусі та бабусі усім присутнім подарували у своєму виконанні пісню «Несе Галя воду». Дівчата та парубки затанцювали запальний танець. А хоровод під пісню «Зеленеє жито», був завершальним акордом дійства.
Ніхто із свята не пішов й без подарунка. Адже дітки виготовили для своїх рідних ангеликів, а куми – господині вечорниць, пригостили усіх пирогом.
Найсмачніша частина вечорниць – це, звісно, вареники з картоплею та капустою, калачі, узвар, які приготували турботливі мами та бабусі діток.

Мова: Русский
Тривалість матеріалу: 00:01:52
Автор: Volodymyr-Volynsky School 5
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: