Неділя
18-11-18
06:03
Наші помічники.
Нам виповнилось..
Фільм про школу
Так ми працюємо!
ЗОШ №5 I-III ступенів м.Володимира-Волинського
Головна » Файли » Мои файлы

Зустріч з волонтерами і воїнами АТО!
17-12-15, 09:04

Уроки мужності стали вже традиційними для виховної роботи в школі. В ЗОШ № 5 для учнів 6-х класів був проведений такий урок, на якому учні мали змогу познайомитись з роботою волонтерських організацій, що допомагають військовим у АТО. Заступник директора Клюд Наталія Миколаївна та класні керівники 6-х класів організували зустріч з представниками Володимир-Волинського осередку Цивільного корпусу «Азов» та з учасником бойових дій АТО Юрчуком Павлом. Учні в рамках заходу переглянули фільм про Маріуполь, розташування «Азову» під цим містом та військові дії. Волонтери Цивільного корпусу «Азов» Крищук Микола та Смоляр Катерина ознайомили присутніх з роботою волонтерів, акціями, які проводить Цивільний корпус «Азов». Школярі написали та передали бійцям АТО листи  з побажаннями. Учні також отримали можливість вивчити та побачити військову форму бійців АТО, приміряти бронежилети та каски. Найбільш запам’ятався виступ Юрчука Павла, учасника бойових дій в зоні АТО. Разом з рідним братом, Юрчуком Артуром, він служив в «Азові», разом отримали поранення та разом лікувались в госпіталі. Після демобілізації Павло продовжив працювати в «Азові»,  уже в Цивільному корпусі. Учні побажали йому доброго здоров'я та мирного неба та подякували за мужність, вручили невеликий сувенір. 

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

В обласному центрі запрацював новий волонтерський рух Цивільний корпус полку «Азов» Волинь, який складається із 40 волонтерів і забезпечує всім необхідним бійців «Азову».
Цивільний корпус полку «Азов» функціонує в усіх обласних центрах України. У Луцьку він розпочав свою роботу не так давно.
У планах Цивільного корпусу полку «Азов» Волинь створити в області тренувальну базу первинної підготовки громадян, а також кадровиків полку, які проходитимуть подальше військове злагодження на київській базі. Бойову підготовку зможуть пройти усі охочі у вихідні дні. Планується також за участю інструкторів полку проводити польові збори для студентів волинських навчальних закладів.
Волонтери усвідомлюють, що через шахраїв, які на горі війни намагаються нажитись, вдаючи із себе благодійників, люди стали менше довіряти волонтерським рухам. Утім, знаходяться небайдужі люди, які готові віддати останню копійку, аби зігріти, напоїти і нагодувати солдата, який воює на передовій. Цивільний корпус полку «Азов» є повністю підконтрольний своєму вищому керівництву і звітує громаді про свою роботу.

Адреса Цивільного корпусу полку «Азов» Волинь: м. Луцьк, проспект Перемоги, 14 (2-ий поверх).

Контактний телефон: 099 15 35 170

Категорія: Мои файлы | Додав: машина
Переглядів: 628 | Завантажень: 0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: