Неділя
18-11-18
05:20
Наші помічники.
Нам виповнилось..
Фільм про школу
Так ми працюємо!
ЗОШ №5 I-III ступенів м.Володимира-Волинського
Головна » Файли » Мои файлы

«НІЧ СВЯТКОВА НАСТАЄ…»
03-02-15, 09:33

Одне з найулюбленіших свят, День Святого Миколая, з великим нетерпінням чекають усі – й дорослі, й малі. Одні, щоби пошанувати пам'ять Великого святого, інші, щоб зануритися у чарівний світ казки й під подушкою віднайти такий омріяний подарунок. Та як би там не було, це свято, насправді, пронизане якоюсь таємничістю, вірою й сподіваннями.

Цікаве й змістовне свято-казку  «Ніч святкова настає…» у цей чарівний день для своїх батьків, бабусь та дідусів подарували учні 1-В класу ЗОШ№5 разом з класоводом Наталією Бабік. Школярі розповіли казкову історію про братика Івасика й сестричку Оленку, котрі чекали на день Святого Миколая. Вони писали листи, обговорювали їх, про щось сперечалися, й не зогледілися як до них увірвалася Баба Яга, котра зачарувала хлопчика. Вона у його дитяче серце поселила злість і забрала Івасика з собою. Дуже вже плакала та сумувала Оленка за своїм братиком, і тому наважилася податися на його пошуки. Дорога була далекою та важкою. Мандрувати довелося зимовим лісом, де дошкуляла безжалісна хурделиця. Сніговиця й морози не злякали сміливу дівчинку. Адже вона постійно молилася до свого Ангела-хранителя та до Божого угодника Миколая, просячи у них про допомогу. І саме ці молитви зігрівали її серце та допомагали  на нелегкім шляху. А ще у пригоді стали лісові звірі та птахи, які підказали дорогу до хижі Баби Яги. І ось, нарешті, Оленка віднайшла братика. Важко було їй змагатися за Івасика з недоброю Ягою, проте її щирі молитви почув Миколай й допоміг перемогти зло.      

Під час вистави, учні виконували багато пісень про Божого угодника, дарували танці. А хлопчики класу потішили танцем козаків. На завершення свята, школярі разом з Наталією Георгіївною, усіх присутніх пригостили печивом «Миколайчиками», яке традиційно дарують у цей день.

Діти підростуть – і ця зимова казка стане  для них добрим спогадом. Проте, сподіваймося, що вони наслідуватимуть доброту та вчинки Святого Миколая. Нехай цей день завжди залишається для нас усіх святом Милосердя, Доброти, Прощення, Любові до ближніх.

Вдячні батьки.

Категорія: Мои файлы | Додав: машина
Переглядів: 198 | Завантажень: 0
Всього коментарів: 0